Rezervace


Náhradníci (hlídání volného místa)

Stává se Vám, že se chcete přihlásit na vybranou akci a je již plně obsazena? Přinášíme Vám možnost si nastavit hlídání volného místa u vybrané akce. Pokud se uvolní místo na této akci budete informováni e-mailem a náleží Vám právo si rezervovat volné místo mezi prvními.

Jak nastavit hlídání

  1. Přihlaste se do zákaznické zóny.
  2. V rezervačním systému si vyberte akci, která je plně obsazena a na kterou si chcete nastavit hlídání.
  3. V informacích o akci klikněte na odkaz "nastavit hlídání".
  4. Zobrazí se Vám formulář, ve kterém zkontrolujte informace o akci, a pokud vše souhlasí, potvrďte jej.
  5. Takto se nastaví hlídání na danou akci. Zde naleznate přehled akcí, na které máte nastaveno hlídání.

Díky tomuto nastavení se stáváte náhradníkem, tzv. čekatelem na volné místo. Jakmile se uvolní místo na dané akci, pošle se všem klientům, kteří mají nastaveno hlídání u této akce, zpráva e-mailem. Poté záleží na nejrychlejší reakci a objednání dané akce.

Hlídání vybrané lekce Vám nezaručí, že se na akci přihlásíte. Tato funkce Vám pouze pomůže při hlídání volného místa a v případě, že se uvolní místo budete o tom informováni. Objednávku musíte vytvořit sami.

Pokud si nastavujete hlídání, žádné kredity se Vám neodečítají. Ty Vám budou odečteny až v případě, že si objednáte rezervaci na danou lekci.

Přehled akcí, na které máte nastaveno hlídání si můžete zobrazit na tomto odkaze. Zobrazeno je pouze hlídání na aktivní akce, ty které se již konali zobrazeny nejsou. V přehledu si můžete jednoduše mazat hlídání, které již nepotřebujete.

Zrušení hlídání akce se již nepotvrzuje, zobrazí se Vám pouze hlášení že vybrané hlídání bylo zrušeno.